Аудандық мәслихатының аумақтық және учаскелік сайлау комиссияларының жаңа құрамын құру қорытындысы туралы ХАБАРЫ

0

«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының талаптарына сәйкес «Аумақтық және учаскелік сайлау комиссияларының мүшелерін сайлау туралы» VІ шақырылған Сарысу аудандық мәслихатының кезектен тыс, ХLV сессиясының 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 45-2 шешімімен аудандық аумақтық және учаскелік сайлау комиссиялары қалыптастырылды.

Сарысу аудандық  аумақтық сайлау комиссиясы

Жаңатас қаласы, 3 шағын аудан, аудандық мәдениет үйі

Төраға – Шортанбаев Д.А., төраға орынбасары – Имашев Е.О., хатшы – Ерсейтова Л.К., мүшелер: Кожаназарова С.Е., Данияров Н.К., Узбеков Ж., Муканов Е.Б.

№363 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Жаңатас қаласы, 1-шағын аудан, Спорт кешені

Төраға – Есмурзаев М.Б., төраға орынбасары – Саражанов С.А., хатшы – Қоянтай Ә.І., мүшелер: Бейсенбекова Б.Н., Сергазиев С.А., Ермекбаев Д.М., Досжанова А.М., Ибраева Ж.Т., Исмаилов М.К., Бейсенбаева Ж.С., Нартбаев Т.А.

№364 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Жаңатас қаласы, 2-шағын аудан №15 үй, Ш.Уәлиханов атындағы мектеп-гимназиясы

Төраға – Шалабаев Б.К., төраға орынбасары – Нурмаханова Л.И., хатшы – Кушпанова Г.С., мүшелер: Стрельченко Л.А., Шалбаева Н.А., Инкарбекова А.Б., Жакипбекова С.Т., Бектуреева А.Б., Абдразақова З.А.

№365 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Жаңатас қаласы, 3-шағын аудан, М.Әуезов атындағы мектеп-гимназиясы

Төраға – Алтишев Е.О., төраға орынбасары – Киргизбаев А.С., хатшы – Кудайбергенов Ж.У., мүшелер: Ахмедия Д.М., Мусаев Д.Б., Сыздыкбаев М.Т., Бейсенбаев Ғ.Ғ., Бекмаханбетов А.Б., Бейсен О.Ә., Ажибеков Н.З., Шотбасов Г.Ж.

№366 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Жаңатас қаласы, Өндірістік база, бұрынғы Казхиммонтаж ғимараты

Төраға – Шалбаев Д.А., төраға орынбасары – Узакбеков Е.Г., хатшы – Курамысов Р.К., мүшелер: Миллер Н.Г., Узекбаев О.М.

 №367 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Жаңатас қаласы, 6-шағын аудан №20 үй, Абылайхан атындағы мектеп-лицейі

Төраға – Мусаева Г.А., төраға орынбасары – Сарсекова К.Д., хатшы – Аубакирова Б.У., мүшелер: Салимова У.А., Сарбасова А.А., Атенов Б.Ж., Есжанова Р.Б., Жумабеков Б.Р., Кошкинбаев Б.Е., Агибаева С.А., Тулепбергенова Ж.Ж.

№368 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Жаңатас қаласы, Абай атындағы орта мектебі

Төраға – Кенжебаева Т.С., төраға орынбасары – Бегеев М.С., хатшы – Орақ А.С., мүшелер: Әбділбәсіл М.Ә., Кумісбеков М.Ж., Раманкулова А.А., Базарбаев Е.Б., Исаев Р.Б., Мусаев Р.Б.

№369 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Жаңатас қаласы, Дегерес елді мекені, С.Сейфуллин атындағы орта мектебі

Төраға – Иманбаев Ж.Б., төраға орынбасары – Умирбекова Г.К., хатшы – Түсіпбаев Б.А., мүшелер: Кораласбаев Ж.Е., Оспанова К.У., Берік М.Н., Нуртаев А.К., Оспанова Р.М., Сагындыков Р.М.

№370 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Саудакент ауылы, Ұ.Сыздықбайұлы көшесі №8, Ә.Әбдіхалықұлы атындағы мәдениет үйі

Төраға – Аубакиров М.К., төраға орынбасары – Оспанбеков К.К., хатшы – Алиев К.Б., мүшелер: Иманбеков Ж.Б., Бейсенова А.К., Кулыбеков Ж.К.,Мельдеев М.И.

№371 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Саудакент ауылы, Сұлтанғазиев көшесі №9, Адамбаев атындағы орта мектебі

Төраға – Турсынбекова Ф.Р., төраға орынбасары – Кундыков С.Е., хатшы – Сарсенова Д.Н., мүшелер: Умиркулов К.Т., Шойынбаев Т.А., Калдарбеков К.К., Абилов К.А.

№372 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Ұйым ауылы, Абай көшесі №70, №11 Сарысу колледжі

Төраға – Бозжигитов Г.Ж., төраға орынбасары – Сламкулов Б.М., хатшы – Байбатчаева У.С., мүшелер: Каспаков Б.А., Бексейтов Р.Р.

№373 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Жаңаталап ауылы, Е.Пернебаев көшесі №20, Жаңаталап орта мектебі

Төраға – Егеубаев У.К., төраға орынбасары – Ахбетов Н.К., хатшы – Маханбетов С.Б., мүшелер: Жаркенов У.У., Молдабекова Г.М.

№374 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Өндіріс ауылы, М.Әбішев көшесі №1, Отарбаев атындағы орта мектебі

Төраға – Джуматаев М.С., төраға орынбасары – Алашбаев К.А., хатшы – Кобелова Л.С., мүшелер: Отарбаев Х.З., Ибраев Т.Д.

№375 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Игілік ауылы, С.Орманов көшесі №32, ауылдық клуб үйі

Төраға – Миллионов А.К., төраға орынбасары – Сейтов М.А., хатшы – Бекбергенова А.А., мүшелер: Кадирбеков А.А., Молтаев Б.М.

№376 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Жайылма ауылы, Т.Рахымов көшесі №1, Әйтеке би атындағы орта мектебі

Төраға – Ескермесов Г.К., төраға орынбасары – Аткоов М.К., хатшы – Байулиев К.Ж., мүшелер: Асанов Т.Т., Тезекбаев С.М., Мамасейтов Г.Б., Абдрахманов О.Т.

№377 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Қызылдиқан ауылы, Қызылдиқан орта мектебі

Төраға – Дауырбеков С.Ж., төраға орынбасары – Тажаяков К.А., хатшы – Тусипбаев Е.К., мүшелер: Рахимов Г.Ж., Султашова З.С.

№378 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Маятас ауылы, Абай көшесі №1, ауылдық клуб үйі

Төраға – Жантенов Е.М., төраға орынбасары – Жанпейсов М.С., хатшы – Койшыбаев Н., мүшелер: Абденбеков Р.Д., Утешова З.К.

№379 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Ұ.Сыздықбайұлы ауылы, Жарылқап көшесі №1,Сарысу орта мектебі

Төраға – Шукеева Л.А., төраға орынбасары – Рустамова Н.И., хатшы – Аяжанова К.Е., мүшелер: Саспаков А.К., Куанышбеков М.М.

№380 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Ақтоғай ауылы, Ақтоғай орта мектебі

Төраға – Шегирова А.Б., төраға орынбасары – Баймуратов Г.К., хатшы – Амиреев Е.Ж., мүшелер: Сайранбаева Р.Д., Жакипов Б.

№381 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Шығанақ ауылы, С.Сейфуллин атындағы орта мектебі

Төраға – Исаков К.С., төраға орынбасары – Тлеубаев Е.З., хатшы – Койшыгараев Е.А., мүшелер: Шоинбаева С.А., Алкенова Ф.М.

№382 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Қамқалы ауылы, Т.Әубәкіров атындағы негізгі мектебі

Төраға – Абжанова Г.М., төраға орынбасары – Жабалбаев Н.Е., хатшы – Смаганбетов А.Е., мүшелер: Накисбекова Д.Ш., Нуракбаев Б.Н.

№383 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Жайлаукөл ауылы, Жайлаукөл орта мектебі

Төраға – Билибаев А.М., төраға орынбасары – Аубакиров Б.К., хатшы – Агадилов М.Е., мүшелер: Косыбаев Б.А., Ибраев Ш.И.

№384 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Тоғызкент ауылы, Жамбыл көшесі №12, ауылдық клуб үйі

Төраға – Сулейменов Ж.К., төраға орынбасары – Искаков Д.Д, хатшы – Мадибекова Ф.Т., мүшелер: Баймаханбетова А.А., Мынжасарова П.Ж., Садықова Д.М., Сагындыкова С.Б.

№385 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Досбол ауылы, С.Сапарбек көшесі №6, ауылдық клуб үйі

Төраға – Сайлауов А.А., төраға орынбасары – Тузелбаев Р.А., хатшы – Бойтанова С.Б., мүшелер: Мухашов Б., Бизакова Г.М.

№386 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Ә.Бүркітбаев ауылы, Әуезов көшесі, М.Әуезов атындағы орта мектебі

Төраға – Жумадилдаев Е.К., төраға орынбасары – Жолшибекова Г.К., хатшы – Ережепов Е.Б.,  мүшелер: Бапетов Б.Т., Токсанбаева М.А.

№387 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Арыстанды ауылы, Арыстанды орта мектебі

Төраға – Шортанбаев А.А., төраға орынбасары – Алиев А.С., хатшы – Досбалаева Н.А., мүшелер: Есенбекова Ж.К., Айдаров К.А.

 

СООБЩЕНИЕ

Сарысуского районного маслихата об итогах образования нового состава территориальной и участковых избирательных комиссий

В соответствии с требованиями Конституционного закона Республики Казахстан «О выборах в Республике Казахстан» и Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и  самоуправлении в Республике Казахстан» решением внеочередной, ХLV-ой сессии Сарысуского районного маслихата VІ-го созыва от 9 января 2019 года № 45-2 «Об избрании членов территориальных и участковых избирательных комиссий» сформированы составы районной территориальной и участковых комиссий.

Сарысуская районная территориальная избирательная комиссия

г. Жанатас, 3 микрорайон,  районный дом культуры

Председатель – Шортанбаев Д.А., заместитель председателя– Имашев Е.О., секретарь – Ерсейтова Л.К., члены: Кожаназарова С.Е., Данияров Н.К., Узбеков Ж., Муканов Е.Б.

Участковая избирательная комиссия  избирательного участка №363

г. Жанатас, 1 микрорайон, Спорткомплекс

Председатель – Есмурзаев М.Б., заместитель председателя – Саражанов С.А., секретарь – Қоянтай Ә.І., члены: Бейсенбекова Б.Н., Сергазиев С.А., Ермекбаев Д.М., Досжанова А.М., Ибраева Ж.Т., Исмаилов М.К., Бейсенбаева Ж.С., Нартбаев Т.А.

Участковая избирательная комиссия  избирательного участка № 364

г. Жанатас, 2 микрорайон №15, школа-гимназия имени Ш.Уалиханова

Председатель – Шалабаев Б.К., заместитель председателя – Нурмаханова Л.И., секретарь – Кушпанова Г.С., члены: Стрельченко Л.А., Шалбаева Н.А., Инкарбекова А.Б., Жакипбекова С.Т., Бектуреева А.Б., Абдразақова З.А.

Участковая избирательная комиссия  избирательного участка  № 365

г. Жанатас, 3 микрорайон №16,  школа-гимназия имени М.Ауезова

Председатель – Алтишев Е.О., заместитель председателя – Киргизбаев А.С., секретарь – Кудайбергенов Ж.У., члены:Ахмедия Д.М., Мусаев Д.Б., Сыздыкбаев М.Т., Бейсенбаев Ғ.Ғ., Бекмаханбетов А.Б., Бейсен О.Ә., Ажибеков Н.З., Шотбасов Г.Ж.

Участковая избирательная комиссия  избирательного участка  № 366

г. Жанатас, Промышленная база, бывший  Казхиммонтаж

Председатель – Шалбаев Д.А., заместитель председателя – Узакбеков Е.Г., секретарь – Курамысов Р.К., члены: Миллер Н.Г., Узекбаев О.М.

Участковая избирательная комиссия  избирательного участка  № 367

г. Жанатас, 6 микрорайон №20,  школа-лицей имени Абылайхана

Председатель – Мусаева Г.А., заместитель председателя – Сарсекова К.Д., секретарь – Аубакирова Б.У., члены: Салимова У.А., Сарбасова А.А., Атенов Б.Ж., Есжанова Р.Б., Жумабеков Б.Р., Кошкинбаев Б.Е., Агибаева С.А., Тулепбергенова Ж.Ж.

Участковая избирательная комиссия  избирательного участка  № 368

г. Жанатас, средняя школа имени Абая

Председатель – Кенжебаева Т.С., заместитель председателя – Бегеев М.С., секретарь – Орақ А.С., члены: Әбділбәсіл М.Ә., Кумісбеков М.Ж., Раманкулова А.А., Базарбаев Е.Б., Исаев Р.Б., Мусаев Р.Б.

Участковая избирательная комиссия  избирательного участка  № 369

г. Жанатас, п.Дегерес  средняя школа имени С.Сейфуллина

Председатель – Иманбаев Ж.Б., заместитель председателя – Умирбекова Г.К., секретарь – Түсіпбаев Б.А., члены: Кораласбаев Ж.Е., Оспанова К.У., Берік М.Н., Нуртаев А.К., Оспанова Р.М., Сагындыков Р.М.

Участковая избирательная комиссия  избирательного участка  № 370

а. Саудакент, ул. У.Сыздыкбайулы №8, дом культуры имени А.Абдихалыкулы

Председатель – Аубакиров М.К., заместитель председателя – Оспанбеков К.К., секретарь – Алиев К.Б., члены: Иманбеков Ж.Б., Бейсенова А.К., Кулыбеков Ж.К., Мельдеев М.И.

Участковая избирательная комиссия  избирательного участка  № 371

а. Саудакент, ул. Султангазиева №9, средняя школа имени Б.Адамбаева

Председатель – Турсынбекова Ф.Р., заместитель председателя – Кундыков С.Е., секретарь – Сарсенова Д.Н., члены: Умиркулов К.Т., Шойынбаев Т.А., Калдарбеков К.К., Абилов К.А.

Участковая избирательная комиссия  избирательного участка  № 372

а. Уюм, ул. Абая №70, колледж Сарысу №11

Председатель – Бозжигитов Г.Ж., заместитель председателя – Сламкулов Б.М., секретарь – Байбатчаева У.С., члены: Каспаков Б.А., Бексейтов Р.Р.

Участковая избирательная комиссия  избирательного участка  № 373

а.  Жанаталап, ул. Е.Пернебаева №20, средняя школа Жанаталап

Председатель – Егеубаев У.К., заместитель председателя – Ахбетов Н.К., секретарь – Маханбетов С.Б., члены: Жаркенов У.У., Молдабекова Г.М.

Участковая избирательная комиссия  избирательного участка  № 374

а. Ондирис, ул. М.Абишева №1,  средняя школа имени Ж.Отарбаева

Председатель – Джуматаев М.С., заместитель председателя – Алашбаев К.А., секретарь – Кобелова Л.С., члены: Отарбаев Х.З., Ибраев Т.Д.

Участковая избирательная комиссия  избирательного участка  № 375

а. Игилик, ул. С.Орманова №38, сельский клуб

Председатель – Миллионов А.К., заместитель председателя – Сейтов М.А., секретарь – Бекбергенова А.А., члены: Кадирбеков А.А., Молтаев Б.М.

Участковая избирательная комиссия  избирательного участка  № 376

а. Жайылма, ул. Т.Рахымова №1, средняя школа имени Айтеке би

Председатель – Ескермесов Г.К., заместитель председателя – Аткоов М.К., секретарь – Байулиев К.Ж., члены: Асанов Т.Т., Тезекбаев С.М., Мамасейтов Г.Б., Абдрахманов О.Т.

Участковая избирательная комиссия  избирательного участка  № 377

а. Кызылдихан, средняя школа Кызылдихан

Председатель – Дауырбеков С.Ж., заместитель председателя – Тажаяков К.А., секретарь – Тусипбаев Е.К., члены: Рахимов Г.Ж., Султашова З.С.

Участковая избирательная комиссия  избирательного участка  № 378

а. Маятас, ул. Абая №1, сельский клуб

Председатель – Жантенов Е.М., заместитель председателя – Жанпейсов М.С., секретарь – Койшыбаев Н., члены: Абденбеков Р.Д., Утешова З.К.

Участковая избирательная комиссия  избирательного участка  № 379

а. У.Сыздыкбайулы, ул. Жарылкапа №1, средняя школа Сарысу

Председатель – Шукеева Л.А., заместитель председателя – Рустамова Н.И., секретарь – Аяжанова К.Е., члены: Саспаков А.К., Куанышбеков М.М.

Участковая избирательная комиссия  избирательного участка  № 380

а. Актогай, средняя школа Актогай

Председатель – Шегирова А.Б., заместитель председателя – Баймуратов Г.К., секретарь –  Амиреев Е.Ж., члены: Сайранбаева Р.Д., Жакипов Б.

Участковая избирательная комиссия  избирательного участка  № 381

а.Шыганак, средняя школа имени С.Сейфуллина

Председатель – Исаков К.С., заместитель председателя – Тлеубаев Е.З., секретарь – Койшыгараев Е.А., члены: Шоинбаева С.А., Алкенова Ф.М.

Участковая избирательная комиссия  избирательного участка № 382

а. Камкалы, основная  школа имени Т.Аубакирова

Председатель – Абжанова Г.М., заместитель председателя – Жабалбаев Н.Е., секретарь – Смаганбетов А.Е., члены: Накисбекова Д.Ш., Нуракбаев Б.Н.

Участковая избирательная комиссия  избирательного участка  № 383

а. Жайлаукол, средняя школа Жайлаукол

Председатель – Билибаев А.М., заместитель председателя – Аубакиров Б.К., секретарь –  Агадилов М.Т., члены: Косыбаев Б.А., Ибраев Ш.И.

Участковая избирательная комиссия  избирательного участка  № 384

а. Тогызкент, ул. Жамбыла №12, сельский клуб

Председатель – Сулейменов Ж.К., заместитель председателя – Искаков Д.Д., секретарь – Мадибекова Ф.Т., члены: Баймаханбетова А.А., Мынжасарова П.Ж., Садықова Д.М., Сагындыкова С.Б.

Участковая избирательная комиссия  избирательного участка  № 385

а. Досбол, ул. С.Сапарбека №6, сельский клуб

Председатель – Сайлауов А.А., заместитель председателя – Тузелбаев Р.А., секретарь – Бойтанова С.Б., члены: Мухашов Б., Бизакова Г.М.

Участковая избирательная комиссия  избирательного участка  № 386

а. А.Буркитбаева, ул. Ауезова, средняя школа имени М.Ауезова

Председатель – Жумадилдаев Е.К., заместитель председателя – Жолшибекова Г.К., секретарь – Ережепов Е.Б., члены: Бапетов Б.Т., Токсанбаева М.А.

Участковая избирательная комиссия  избирательного участка  № 387

а.Арыстанды, средняя школа Арыстанды

Председатель – Шортанбаев А.А., заместитель председателя – Алиев А.С., секретарь – Досбалаева Н.А., члены: Есенбекова Ж.К., Айдаров К.А.

Leave A Reply

Your email address will not be published.